KONST / Oljemålningar / Olja på papper 14886259
nr 1488 6259
Kjell Anderson
(f. 1937), Sverige
Olja på papper, "TRUT". Signerad, daterad 1979 cm, yttermått inklusive ram: 42x62 cm
Kjell Anderson, svensk bildkonstnär född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:11:15
500 kr
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr